VAR Online

Var Online

Renk Seçimi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Cumartesi

22/02/2020

Süper Lig
14:00 user İstikbal Mobilya Kayserispor v İttifak Holding Konyaspor user
17:00 user Göztepe v Gaziantep FK user
20:00 user Beşiktaş v Trabzonspor user
TFF 1.Lig
14:00 user Cesar Grup Ümraniyespor v Keçiörengücü user
14:00 user BŞB Erzurumspor v Bursaspor user
16:30 user Akhisarspor v Fatih Karagümrük user
19:00 user Adana Demirspor v Altınordu user
Romanya Liga 1
00:00 user FC Viitorul Constanta v FC Academica Clinceni user
00:00 user CS U Craiova v CFR Cluj user
00:00 user Astra Giurgiu v Sepsi OSK Sfantul user
00:00 user Gaz Metan Medias v Dinamo Bükreş user
00:00 user Steaua Bükreş v Chindia Targoviste user
00:00 user Botosani v CSM Politehnica Iasi user
00:00 user FC Voluntari v AFC Hermannstadt user
Sırbistan Süper Ligi
MS user Javor Ivanjica 1 : 2 Mladost Lucani user
MS user Vozdovac 2 : 3 Spartak Subotica user
00:00 user Kızıl Yıldız v Vojvodina user
00:00 user Rad v Napredak user
00:00 user Radnik Surdulica v Macva Sabac user
00:00 user Backa Topola v Partizan Belgrad user
00:00 user Proleter Novi Sad v FK Indija user
00:00 user Radnicki Nis v Cukaricki user
Arjantin Süper Ligi
MS user Club Atletico Banfield 0 : 1 Aldosivi user
MS user Argentinos Juniors 1 : 1 Patronato user
23:35 user San Lorenzo v Racing Club user
İspanya La Liga
15:00 user Celta Vigo v Leganes user
18:00 user Barcelona v Eibar user
20:30 user Real Sociedad v Valencia user
23:00 user Levante v Real Madrid user
Ukrayna Premier Ligi
15:00 user FC Mariupol v Zorya Luhansk user
18:00 user Olimpik Donetsk v FC Lviv user
18:00 user Dinamo Kiev v Vorskla user
İngiltere Premier Ligi
15:30 user Chelsea v Tottenham Hotspur user
18:00 user Burnley v AFC Bournemouth user
18:00 user Southampton v Aston Villa user
18:00 user Crystal Palace v Newcastle United user
18:00 user Sheffield United v Brighton & Hove Albion user
20:30 user Leicester City v Manchester City user
Slovakya Süper Ligi
16:00 user Zemplin Michalovce v Nitra user
16:00 user FK Pohronie v Zilina user
16:00 user Slovan Bratislava v Trencin user
16:00 user Zlate Moravce v SKF Sered user
16:00 user Ruzomberok v Dunajska Streda user
Slovenya 1. Ligi
16:00 user Triglav v Rudar Velenje user
18:00 user NK CM Celje v Aluminij user
22:15 user Maribor v Olimpija Ljubljana user
İtalya Serie A Ligi
17:00 user Bologna v Udinese user
20:00 user Spal v Juventus user
22:45 user Fiorentina v Milan user
Hırvatistan 1. Ligi
17:00 user Hajduk Split v HNK Gorica user
19:30 user Rijeka v NK Osijek user
Polonya Ekstraklasa
17:00 user Arka Gdynia v Rakow Czestochowa user
19:30 user Legia Varşova v Jagiellonia Bialystok user
22:00 user Piast Gliwice v Cracovia Krakow user
Almanya Bundesliga Ligi
17:30 user Hertha BSC Berlin v FC Köln user
17:30 user Freiburg v Fortuna Düsseldorf user
17:30 user Mgladbach v TSG 1899 Hoffenheim user
17:30 user Werder Bremen v Borussia Dortmund user
20:30 user Schalke 04 v RB Leipzig user
İskoçya Premier Ligi
18:00 user Aberdeen v Ross County user
18:00 user Hibernian v Livingston user
18:00 user Hamilton v Motherwell user
Macaristan 1. Ligi
19:00 user Ujpest v Kaposvar user
19:00 user Kisvarda FC v Diosgyor user
19:00 user Budapeşte Honved v Puskas Akademia FC user
19:00 user Paksi FC v Debreceni user
19:00 user MOL Fehervar FC v Zalaegerszeg user
21:30 user Mezökövesdi v Ferencvaros user
Çek 1. Ligi
19:00 user Slovan Liberec v Bohemians 1905 user
19:00 user Banik Ostrava v Jablonec user
19:00 user Karvina v Teplice user
19:00 user Mlada Boleslav v Slovacko user
19:00 user Slavia Prag v Opava user
19:00 user Fastav Zlin v Ceske Budejovice user
19:00 user Sigma Olomouc v Sparta Prag user
19:00 user Viktoria Plzen v Pribram user
Avusturya Bundesliga Ligi
20:00 user Beşiktaş v Trabzonspor user
19:00 user WSG Swarovski Tirol v Wolfsberger AC user
19:00 user Admira WM v Sturm Graz user
Fransa Ligue 1
19:30 user Marsilya v Nantes user
22:00 user Strasbourg v Amiens SC user
22:00 user Angers v Montpellier user
22:00 user Dijon v Monaco user
22:00 user Lille v Toulouse user
Belçika 1. Ligi
20:00 user Standard Liege v Antwerp user
22:00 user Oostende v Zulte Waregem user
22:00 user Royal Excel Mouscron v Cercle Brugge user
22:30 user KV Mechelen v Waasland Beveren user
Hollanda Eredivisie Ligi
20:30 user Emmen v Willem II user
21:45 user AZ Alkmaar v PEC Zwolle user
21:45 user Feyenoord v Fortuna Sittard user
22:45 user Groningen v VVV Venlo user
Yunanistan Süper Ligi 1
20:30 user Asteras Tripolis v Panathinaikos user
21:00 user Lamia v Aris user
Portekiz Süper Ligi
21:00 user Tondela v Rio Ave user
23:30 user Belenenses v Maritimo user
İsviçre Süper Ligi
21:00 user Zurich v Neuchatel Xamax user
21:00 user Thun v Luzern user